Menü

WIN – Kontrollü diş düzeltme

Öngörülebilir tedavi sonuçları vadediyoruz. WIN ile, bir diş düzeltmeden beklediğiniz en önemli özellikler her halükarda yerine getirilir; görünmez ve üç boyutlu kontrollü. Her WIN apareyinde bireysel tedavi hedefi üretim sırasında ürüne işlenir. WIN sabit bir ortodontik aparey olduğundan, diş düzeltme işlemi öngörülebilir şekilde ilerler. Tam beklediğiniz şekilde.

2013 06 25 0005 Başlangıç durumu
Wechselbild1 Sonuç
Zahn2 Tedavi planlaması

Tedavi planlaması

Laboratuarda her hasta için bireysel bir tedavi planı hazırlanır. Burada alçı dişler, güzel bir gülümseme ve optimal bir diş düzeltme elde edecek şekilde dizilir. İlerideki sonuç da aynen böyle olacaktır.

Diş pozisyonu düzeltme

Tedavinin kendisinde diş hareketi doğrudan planlanan hedefe doğru, zaman kaybetmeden, hızla yürür. WIN apareyi dışarıdan görülmediğinden, hasta olarak her diş hareketinden hemen yararlanabilirsiniz.

Lächelnde Frau mit WIN Zahnspange
Lächelnde Frau mit WIN Zahnspange

Görünmez

Ne tedavinin başında, ne de sonuna doğru WIN apareyi dışarıdan görülmez. Üstelik diş hareketi ile diş düzeltmeleri sağlandığından daha güzel bir gülümsemeye kavuşursunuz.

Konforlu diş düzeltme

Sadece bekleyerek, dişlerinizin pozisyonundaki her olumlu değişikliğe sevinebilirsiniz. Çok rahat bir şekilde yeni gülümsemenize kavuşacaksınız.

WIN Sertifikalı bir ortodontist bulun