Menü

Lingual teknoloji ile tecrübeler

Hastalarımız Lingual teknoloji tecrübeleri konusunda şunları aktarıyor:

Julia’nın sonucun kalıcılığı konusundaki lingual teknoloji tecrübesi

Christina sadece estetiği düşünmüyor

Liane doğru kararı verdi

Igor’un sonucun kalitesi hakkındaki lingual teknoloji tecrübesi

Alexander’ın etkin diş hareketi hakkındaki lingual teknoloji tecrübesi

Lina’nın alışma süreci hakkındaki lingual teknoloji tecrübesi

“Pratik olarak görünmez olduğundan, WIN ortodontik apareye karar kıldım. Alışılagelen gülümsememe devam edebildim. Tedavi sadece altı ay sürdü. Sonuç süperdi ve bugüne kadar da halen öyle. Sonuç, tedaviden sonra 7 yıl boyunca kalıcılığını korudu. Tüm arkadaşlarım yeni gülümsememe hayran!”

“WIN tedavisi gülümsememe vurgu kattı. Benim için önemli olan sadece estetik değildi; aynı zamanda tıbbi bir düzelme arzuluyordum. Bugün artık çapraz kapanışım yok! Güzel ve sağlıklı dişlere büyük önem veriyorum. Bu yaşam stilimin bir parçası.”

“Özellikle gülümsememdeki hızlı değişim beni çok etkiledi. Nitekim daha önce gülümsememi saklamaya çalıştığımdan daha çok endişeli bir hali vardı. WIN ortodontik apareyi dokuz ay boyunca kullandım ve bu kısa süre içinde nihayet sıkıntısız ve mükemmel bir gülüşe kavuştum. Nihayet birisinin dişlerime bakmasından endişelenmiyor ve gurur duyuyordum! Ayrıca kimse braketimi fark etmedi ya da görmedi. Nitekim görünmeyecek bir yerde bulunuyor ve ne yemek ne de konuşma sırasında engel teşkil etmiyor.
Tekrar tekrar dişlerimin ne kadar düzgün olduğu söyleniyor ve ne yaptırdığım soruluyor. WIN ortodontik apareyim, en iyi kararlarımdan biriydi! Altı yıldır her gün gülümsememin keyfini çıkarıyorum ve sonuç, bunun için bir şey yapmam gerekmeksizin kalıcı. ”

“Üst çenemdeki diş pozisyon bozukluğunun optimal bir şekilde giderilmiş olmasından gerçekten çok memnunum. Yeni, güzel gülümsemem sayesinde özgüvenim arttı ve bu gerek özel gerekse de meslek hayatıma yansıyor.”

“Ön dişlerimin pozisyon bozukluğu beni yıllardır kısıtlamaktaydı. Dişlerimi göstermek istemiyordum ve sürekli elimi ağzımın önüne koyuyordum. Görünmez aparey sayesinde nihayet uzun zamandır hasretini çektiğim hayalime kavuştum: Dişlerimi saklamadan gülümsemek. İçte yer alan ortodontik aparey hızlı bir şekilde ve kolaylıkla uygulandı. O kadar kısa sürede ilk olumlu sonuçları görmek beni şaşırttı. Birkaç ay sonra nihai sonucu görmekten çok memnundum. Artık gülümserken kendimden emin dişlerimi gösterebiliyorum!”

“İçten ortodontik aparey, sanki orada değilmişçesine dışarıdan görülmüyor! Neredeyse yarım senedir kullanıyorum ve mutlu ve memnunum. Başlarda endişeliydim. Ağız boşluğunda diş teli olması nasıl bir his? Rahatsız olur muyum? O ağzımdayken yemek yiyebilir, konuşabilir miyim? Ancak bende bütün bu sorular memnuniyette eridi gitti. Alışma süreci beklediğimden hızlı gerçekleşti. Bir hafta içinde tekrar normal yemeye başladım ve bir kitabı yüksek sesle okuduğumda bir WIN apareyi kullandığımı kimse farketmiyordu. Birkaç hafta sonra artık onu hiç düşünmüyordum bile. Lakin artık vücudumun bir parçasıydı. Bence harika ve nihai sonucu heyecanla bekliyorum!”