Menü

Lingual ortodontik braketlerin maliyetleri:
Sandığınızdan daha uygun

WIN ortodontistinize başvurarak bir muayene günü kararlaştırınız. Böylece size özel lingual ortodontik braketinizin maliyeti hakkında bilgi alacaksınız. Birçok kez tedavi masraflarını kısmen tedavi sürecine yayabilir ve küçük taksitler halinde ödeyebilirsiniz. WIN lingual ortodontik braketlerin maliyeti kesinlikle sandığınızdan çok daha uygun ve unutmayın: Gülümsemeniz yüzünüzün tam ortasında.

Lingual bir ortodontik braketlerin maliyeti

Yetişkin hastalarda ek sağlık sigortalarının bir çoğu ve özel sağlık sigortaları lingual ortodontik braketlerin maliyetini karşılamaktadır. Ancak masrafların üstlenilmesinde, sigorta şirketleri arasında büyük farklar görülmektedir. Bunun yanında her vaka kendine özgüdür. Bazen dişlerin pozisyonlarını optimize etmek için küçük işlemler yeterli olurken, bazı vakalarda bu çok daha zahmetli olabilir. Bu nedenler WIN ortodontistinizden size özel bir fiyat teklifi talep ediniz. Lingual ortodontik braketler için ortalama maliyet aralığı 3000 ila 8000 Euro’dur. Tüm tedavi süresine yayıldığında aylık 100 Euroluk bir maliyet söz konusudur. Ancak vakanın karmaşıklığına göre bu miktarın altında kalınabileceği gibi üzerine de çıkılabilir.
Diş pozisyon bozukluğunun karmaşıklığı yüzünden lingual ortodontik braket maliyetlerinin genel sağlık sigortası tarafından karşılandığı çocuk ve gençlerde, lingual ortodontik braketler için ödenen katkı payı, anlamlı düzeyde daha düşüktür. WIN ortodontistiniz size memnuniyetle ayrıntılı bilgi verecektir.

Görünmez, güvenilir, diş dostu – WIN; büyüleyici bir gülümsemeye açılan kapı