Menü

WIN = Almanya’da üretilen yüksek teknoloji

Videoyu seyret

WIN Sertifikalı bir ortodontist bulun

   WIN Lingual Teknolojisi, ortodontide yüksek teknoloji demektir

   Hassas ve kişiye özel içten ortodontik apareyler üretmek için patentli üretim teknikleri kullanılır. Braketler milimetrenin 1/1000’i hassasiyette üretilir. Ancak bu şekilde ortodontik diş telinizin optimal, yassı bir tasarıma sahip olması ve ortodontistinizin planladığı sonuca tam olarak ulaşması sağlanabilir. Tavizsiz tedavi sonuçları: İşte bu WIN Lingual Teknolojisi!

   Lingual teknolojinin ark telleri

   WIN ark telleri süper elastik materyalden üretilir. Bunlar nazik ve ağrısız bir diş hareketine imkan verir. Ark telleri kesitleri aşırı hassastır ve WIN Lingual apareyine tam olarak oturur. Böylece tedavi sonunda dişlerin tam olarak ayarlanması sağlanır. 1
   WIN Lingual Teknolojisi dışarıdan kesinlikle görülmez

   İçte yer alan aparey sadece bir diş hekimi aynası ile görülebilir ve başka kimse tarafından fark edilmez. WIN Lingual Teknolojisinin estetiğini çıkarılabilir apareyler (şeffaf plaklar) ile karşılaştırın. Fark sizi ikna edecektir.

   En güzel gülümseme için en modern teknoloji

   Yüksek hassasiyete sahip braket yuvaları, ultra yassı tasarım, süper elastik ark telleri, tamamen kişiye özel braketler dünya çapında en çok satan lingual ortodontik aparey: İşte tüm bunlar WIN Lingual Teknolojisi!