Menü
2013 06 25 0005

Başlangıç durumu

Wechselbild1

Sonuç

Yüksek sonuç kalitesi kalıcılığı garanti eder

Bilhassa posterior diş bölgesindeki dişler birbirleriyle ne kadar uyumluysa, uzun vadede sonuç o derece kalıcıdır.1 Posterior dişlerin kötü uyumu, genel diş yapısının bozulmasına daha müsaittir. Bu nedenle, uzun vadeli başarı ve sonuçların kalıcılığı için tedavi planlamasının uygulanması bilhassa önemli bir kriterdir. Birçok bilimsel çalışma WIN apareyinin fevkalade etkinliğine, tedavi planlamasının optimal uygulanmasına, sonuçların yüksek kalitesine ve kalıcılığına işaret etmektedir. 2

Klinik çalışmalar, apareyin güvenilirliğini ortaya koymaktadır.

Dışarıdan görülmez ve güvenilir. Bu, tam da hastaların aradığı şey: Tedavi sırasında başlayan mükemmel estetik, ona eşlik eden yüksek sonuç kalitesi ve sonuçların kalıcılığı. İşte bu WIN Lingual Teknolojisi!

Dişin tamamı hareket ettiriliyor

Şeffaf plaklar gibi, diş hareketinin sadece kurona uygulanan kuvvet ile gerçekleştiği çıkarılabilen apareylerin aksine, sabit ortodontik apareyler diş kökünün de pozisyonunu doğrudan belirleyebilir. Böylece WIN, diş kuronu ve diş kökü dahil, tüm dişi tamamen kontrollü biçimde hareket ettirebilir. Dişlerin birbirine iyi uyumundan söz edilirken sadece diş kuronlarının pozisyonu anlaşılmaz. Sonuçların uzun vadeli kalıcılığı için diş kökünün pozisyonu hayati öneme sahiptir.

Ortodontistinize sorun.