Menü

Görünmeyen diş telleriniz için hemen randevu oluşturun!

WIN ortodontik aparey, Lingual Systems tarafından geliştirilmiştir. Braket dişin arka yüzeyine uygulanır ve böylece dışarıdan görünmez. Alman yüksek teknolojik tasarımı, güvenilirliği yüksek derece estetik ile bir araya getirmekte ve karmaşık diş pozisyon bozukluklarında dahi öngörülebilir ve hızlı tedavi sağlamaktadır. Dişleri kuronlara yapılan baskı ile hareket ettiren çıkarılabilir braketlerin tersine, içten (lingual) sabit ortodontik aparey doğrudan diş köküne de kuvvet uygulanabilmesi ve dişin mükemmel pozisyonlanması mümkündür.

3 adimda düzgün dişleri

Websitemizden bir WIN ortodontisti bulu

Bir muayene randevusu ayarlayin

Sürekli kontrollerle WIN lingual ortodontik tedavinizi gerçekleştirin

Konum Bulucu

   Görünmeyen diş tellerinin avantajlari

   • 6 ila 12 ay içinde düzgün dişlere kavuşun (daha az karmaşık vakalar için)

   • Tüm karmaşık diş çapraşıklıklarının uzun süreli stabilizasyon ile düzeltilmesi

   • Öngörülebilir sonuçlar: Tedavinizin başında size söz verdiğimiz gülümsemeyle tedavinizi sonlandırıyorsunuz.

   • Ortodonti uzmanları tarafından tasarlanan, mühendisler tarafından geliştirilen, uzmanlar tarafından üretilen yüksek Alman teknolojisi.

   Hastalarımız der ki…

   profil-gian-luca-2x

   Gian-Luca:

   “Tedavi sonuçlarımdan son derece memnunum. Dişlerimin daha önce nasıl göründüğüyle karşılaştırılamaz. Estetik olarak iyileşmenin yanı sıra, WIN Braket tedavisinin etkisi çiğnememin ne kadar iyileştiğinden de anlaşılabilir.“

   Profil Julia@2x

   Julia:

   “Pratik olarak görünmez olduğundan, WIN ortodontik apareye karar kıldım. Alışılagelen gülümsememe devam edebildim. Tedavi sadece altı ay sürdü. Sonuç süperdi ve bugüne kadar da halen öyle. Sonuç, tedaviden sonra 7 yıl boyunca kalıcılığını korudu. Tüm arkadaşlarım yeni gülümsememe hayran!”

    

   Profil Christina@2x

   Christina:

   “WIN tedavisi gülümsememe vurgu kattı. Benim için önemli olan sadece estetik değildi; aynı zamanda tıbbi bir düzelme arzuluyordum. Bugün artık çapraz kapanışım yok! Güzel ve sağlıklı dişlere büyük önem veriyorum. Bu yaşam stilimin bir parçası.” 

   Profil Liane@2x

   Liane:

   “Özellikle gülümsememdeki hızlı değişim beni çok etkiledi. Nitekim daha önce gülümsememi saklamaya çalıştığımdan daha çok endişeli bir hali vardı. WIN ortodontik apareyi dokuz ay boyunca kullandım ve bu kısa süre içinde nihayet sıkıntısız ve mükemmel bir gülüşe kavuştum. Nihayet birisinin dişlerime bakmasından endişelenmiyor ve gurur duyuyordum! Ayrıca kimse braketimi fark etmedi ya da görmedi. Nitekim görünmeyecek bir yerde bulunuyor ve ne yemek ne de konuşma sırasında engel teşkil etmiyor.
   Tekrar tekrar dişlerimin ne kadar düzgün olduğu söyleniyor ve ne yaptırdığım soruluyor. WIN ortodontik apareyim, en iyi kararlarımdan biriydi! Altı yıldır her gün gülümsememin keyfini çıkarıyorum ve sonuç, bunun için bir şey yapmam gerekmeksizin kalıcı.”

    

   profil-igor@2x

   Igor:

   “Üst çenemdeki diş pozisyon bozukluğunun optimal bir şekilde giderilmiş olmasından gerçekten çok memnunum. Yeni, güzel gülümsemem sayesinde özgüvenim arttı ve bu gerek özel gerekse de meslek hayatıma yansıyor.”

    

   Profil Alexander@2x

   Alexander:

   “Ön dişlerimin pozisyon bozukluğu beni yıllardır kısıtlamaktaydı. Dişlerimi göstermek istemiyordum ve sürekli elimi ağzımın önüne koyuyordum. Görünmez aparey sayesinde nihayet uzun zamandır hasretini çektiğim hayalime kavuştum: Dişlerimi saklamadan gülümsemek. İçte yer alan ortodontik aparey hızlı bir şekilde ve kolaylıkla uygulandı. O kadar kısa sürede ilk olumlu sonuçları görmek beni şaşırttı. Birkaç ay sonra nihai sonucu görmekten çok memnundum. Artık gülümserken kendimden emin dişlerimi gösterebiliyorum!”

    

   profil-lina@2x

   Lina:

   “İçten ortodontik aparey, sanki orada değilmişçesine dışarıdan görülmüyor! Neredeyse yarım senedir kullanıyorum ve mutlu ve memnunum. Başlarda endişeliydim. Ağız boşluğunda diş teli olması nasıl bir his? Rahatsız olur muyum? O ağzımdayken yemek yiyebilir, konuşabilir miyim? Ancak bende bütün bu sorular memnuniyette eridi gitti. Alışma süreci beklediğimden hızlı gerçekleşti. Bir hafta içinde tekrar normal yemeye başladım ve bir kitabı yüksek sesle okuduğumda bir WIN apareyi kullandığımı kimse farketmiyordu. Birkaç hafta sonra artık onu hiç düşünmüyordum bile. Lakin artık vücudumun bir parçasıydı. Bence harika ve nihai sonucu heyecanla bekliyorum!”

    

   WIN Sözümüz: Her Gülümsemeyi Güzelleştiriyoruz.

   Görünmeyen diş teller, basit ya da karmaşık olması farketmeksizin her türlü diş ve çene hizalamalarını düzeltir.

   TEDAVI ÖNCESI

   6 AY SONRA